कर्मचारी विवरण


क्र.सं. नाम पद महाशाखा फोन नं. फोटो
1. गोपीनाथ मैनाली सचिव
2. रघुराम बिष्‍ट सहसचिव प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा ९८५११३६३६५
3. शंकर बहादुर थापा सह सचिव भूमि व्यवस्थापन ९८४१९८४००५
4. जनकराज जोशी सह सचिव योजना, अनुगमन तथा मूल्याङकन ९८५११५०७००
5. दीपक खड्का उपसचिव प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
6. गोपाल गिरी उप सचिव भुमि व्यवस्थापन
7. अनन्त कुमार बस्नेत उपसचिव प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
8. रेवती रमण पोखरेल उपसचिव प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
9. लिलानाथ दहाल उपसचिव भूमि व्यवस्थापन महाशाखा
10. नारायण प्रसाद रेग्मी उपसचिव (प्रा.) योजना, अनुगमन तथा मूल्याङकन
11. सुशिला कार्की शाखा अधिकृत प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
12. बासुदेव भण्डारी शाखा अधिकृत प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
13. कल्किका श्रेष्‍ठ शाखा अधिकृत प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
14. रञ्जना न्यौपाने शाखा अधिकृत योजना, अनुगमन तथा मूल्याङकन
15. चेतनाथ गिरी शाखा अधिकृत
16. देबु परियार शाखा अधिकृत
17. कमल राज गौतम शाखा अधिकृत प्रशासन
18. केशव प्रसाद पुडासैनी शाखा अधिकृत भूमि व्यवस्थापन महाशाखा +९७७-०१-४२०००४०
19. लक्षमण बहादुर कठायत शाखा अधिकृत भूमि व्यवस्थापन महाशाखा
20. गोपाल निरौला शाखा अधिकृत योजना, अनुगमन तथा मूल्याङकन
21. राम बहादुर के सी शाखा अधिकृत प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
22. मञ्जु थापा शाखा अधिकृत प्रशासन +९७७-१-४२११८३३
23. रेमान सिंह राना शाखा अधिकृत भूमि व्यवस्थापन महाशाखा +९७७-१-४२११८१७
24. मुकुन्द प्रसाद गुरागाँई शाखा अधिकृत भूमि व्यवस्थापन महाशाखा
25. बालकृष्ण मानन्धर शाखा अधिकृत प्रशासन
26. राममणि अधिकारी शाखा अधिकृत
27. मन्जुल मास्के कम्प्युटर अधिकृत
28. हेलिना श्रेष्ठ नापी अधिकृत योजना, अनुगमन तथा मूल्याङकन
29. अमृत दुरा नायब सुब्बा प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
30. कृष्णप्रसाद भुसाल नायब सुब्बा प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
31. प्रकाशमणि पोखरेल नायब सुब्बा भूमि व्यवस्थापन महाशाखा
32. थमप्रसाद श्रेष्‍ठ नायब सुब्बा भूमि व्यवस्थापन महाशाखा
33. नारायणप्रसाद भट्टराई नायब सुब्बा भूमि व्यवस्थापन महाशाखा
34. गणेश बहादुर कार्की नायब सुब्बा प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
35. नरहरी डाँगी नायब सुब्बा प्रशासन
36. निरज बलामी कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
37. प्रकाश श्रेष्ठ कम्प्युटर अपरेटर भूमि व्यवस्थापन
38. सुजीता ढकाल कम्प्युटर अपरेटर योजना, अनुगमन तथा मूल्याङकन ९८४१४००४१८
39. भवानी प्रसाद उपाध्याय हलुका सवारी चालक प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
40. आत्माराम गिरी हलुका सवारी चालक प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
41. रमेश महर्जन कार्यालय सहयोगी प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
42. बिना नेपाली कार्यालय सहयोगी प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
43. होमबहादुर बस्नेत कार्यालय सहयोगी प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा
44. सबिना डंगोल कार्यालय सहयोगी प्रशासन, सहकारी तथा गरिबी निवारण महाशाखा